Zapojte se

Nabízíme Vám možnost přidat se k našemu týmu a zapojit se do letní služby jako vedoucí nebo STC. Každé léto máme spoustu dobrovolníků, kteří nám pomáhají v organizaci celého tábora a jedním z nich můžeš být také ty.
  • Vedoucí – jedná se o přímou práci s dětmi, pro kterou je podmínkou věk minimálně 18 let. Každý vedoucí má po celou dobu tábora na starost jeden pokoj/chatku (3-6 dětí). Vedoucí se o své kempáky stará a pomáhá jim v průběhu celého dne, od budíčku, přes ranní ztišení až po odpolední hry a volný čas. Menším dětem na dětských turnusech pomáhá i více prakticky, podle potřeby. Během celého pobytu na táboře je vedoucí pro své kempáky neustálým pomocníkem a svým příkladem má možnost působit na jejich životy. Proto se na tuto pozici vždy snažíme najít zodpovědné, spolehlivé a nadšené mladé lidi, kteří by tuto službu vnímali jako jedinečnou příležitost.
  • STC – je skupina mladých lidí, kteří nám v průběhu letních táborů jako dobrovolníci pomáhají se zajištěním praktického chodu tábora. Starají se o úklid, pomoc v kuchyni, při hrách, scénkách, sportovních lekcích či jazykové výuce nebo pomáhají s drobnou údržbou areálu tábora (např. čistění bazénu, sekání trávy apod.). Skupina STC má také zajištěna vlastní setkání se společnými ztišeními a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici STC je 16 let.

    Pokud byste měli zájem stát se vedoucím nebo STC na našem letním táboře, ale váháte, zda byste se na tuto pozici hodili či ji zvládli, napište nám, a rádi Vám pomůžeme se správně rozhodnout.

    Zapoj se k nám toto léto! Pro více informací a přihlášku nás kontaktujte.

Přihláška pro dobrovolníky
doporučení pro dobrovolníky
Během roku také pořádáme sobotní brigády. Náš areál potřebujeme neustále udržovat, renovovat a uklízet. Pokud byste nám chtěli někdy přijít pomoct, tak vám budeme moc vděční.

Pro více informací nás kontaktujte

Přidej
se
k
nám