CENA LETNÍHO TÁBORA

3400 Kč

Máme ale hodně druhů slev, které
můžeš jednoduše získat!

SLEVY

VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ – získáváš slevu 500 Kč

Pokud se přihlásíš do 20.5.2018, tak získáváš tuto slevu.

POZVI KAMARÁDA – získáváš slevu 500 Kč

Pokud pozveš svého kamaráda, který u nás na táboře ještě nikdy nebyl a on přijede, tak získáváš tuto slevu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky Poznámky “pozvání kamaráda a jeho/její celé jméno”. Tato sleva se aplikuje jak na toho, který zve, tak i  na pozvaného. (Pokud jste tady ještě nikdy nebyli, tak této slevy můžete také využít.)

JEDEN TÝDEN NESTAČÍ!

Přijeď na dva týdny během léta a na ten druhý získáš automaticky slevu o 500 Kč. Je ale potřeba odjet v pátek po skončení turnusu a potom opět přijet na registraci následujícího turnusu. V areálu nemůžeme zajistit ubytování na víkend mezi jednotlivými turnusy.

SLEVOVÝ KUPÓN

Pokud získáš slevový kupón, tak jeho kód napiš do políčka “Poznámky” v online přihlášce. Kupóny se ale nedají kombinovat, je možné použít pouze jeden na pro každou osobu.

POZVI 2 NEBO VÍCE KAMARÁDŮ – získáváš kšiltovku nebo sportovní pytel tábora zdarma

Pokud pozveš své kamarády, kteří u nás na táboře ještě nikdy nebyli a oni přijedou, tak získáváš tuto cenu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky “poznámky” jejich celá jména, a že jsi je pozval/a. Tato sleva se aplikuje pouze na toho, který zve a ne na pozvaného. Pokud pozveš druhého kamaráda, tak získáš sportovní pytel a pokud pozveš 3 a víc, tak k tomu získáš i kšiltovku.

SOCIÁLNÍ A SOUROZENECKÁ POMOC

Řeší se individuálně, a proto je potřeba si o ni zažádat a kontaktovat nás skrze přihlášku (napsat do poznámky) nebo přes email, či přímo telefonicky. Výše slevy je na zvážení organizátora.

DŮLEŽITÉ: Všechny slevy se dají vzájemně kombinovat s dalšími.

O táborech
Přihlaš se