CENA LETNÍHO TÁBORA

3200 Kč

Máme ale hodně druhů slev, které
můžeš jednoduše získat!

SLEVY

VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ – získáváš slevu o 500 Kč

Pokud se přihlásíš do 20.5.2017, tak získáváš tuto slevu.

POZVI KAMARÁDA – získáváš slevu o 500 Kč

Pokud pozveš svého kamaráda, který u nás na táboře ještě nikdy nebyl a on přijede, tak získáváš tuto slevu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky Poznámky „pozvání kamaráda a jeho/její celé jméno“. Tato sleva se aplikuje jak na toho, který zve, tak i  na pozvaného. Pokud jste tady ještě nikdy nebyli, tak této slevy můžete také využít.

JEDEN TÝDEN NESTAČÍ!

Přijeď na dva týdny během jednoho léta a na ten druhý získáš hned automaticky slevu o 500 Kč. Pokud máš zájem zůstat i přes víkend, tak můžeš. Je jen potřeba nás kontaktovat a připlatit si o 500 Kč navíc.

SLEVOVÝ KUPÓN

Pokud získáš slevový kupón, tak napiš jeho kód do políčka „poznámky“ v online přihlášce. Kupóny se ale nedají kombinovat, je možné použít pouze jeden.

POZVI 2 NEBO VÍCE KAMARÁDŮ – získáváš kšiltovku nebo láhev tábora zdarma

Pokud pozveš své kamarády, kteří u nás na táboře ještě nikdy nebyli a oni přijedou, tak získáváš tuto slevu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky „poznámky“ jejich celá jména, a že jsi je pozval/a. Tato sleva se aplikuje pouze na toho, který zve a ne na pozvaného. Pokud pozveš jednoho kamaráda, tak získáš kšiltovku a pokud dva nebo víc, tak k tomu získáš i láhev na pití.

SOCIÁLNÍ A SOUROZENECKÁ POMOC

Řeší se individuálně, a proto je potřeba si o ni zažádat a kontaktovat nás skrze přihlášku (napsat do poznámky) nebo přes email, či přímo telefonicky. Výše slevy je na zvážení organizátora.

 

DŮLEŽITÉ: Všechny slevy se dají vzájemně kombinovat s dalšími.

O táborech
Přihlaš se