Obecné otázky

Registrace po příjezdu začíná v 16:00 v první den tábora. Zimní víkend končí v neděli po dopoledním programu.
Během zimních víkendů jsou všichni kempáci ubytováni v pokojích v hlavní budově. Do každého pokoje se vejde až šest kempáků, rozdělení bude záležet na závěrečném počtu příchozích.
Kempáci se rozdělí na pokoje po svém příjezdu. Pokud chtějí být kempáci spolu na pokoji, mohou nám dát vědět předem ve své přihlášce.
Ne. Cena tábora zahrnuje veškeré aktivity naplánované na letošní program.
Seznam věcí si můžete prohlédnout zde.
Prosím, podívejte se na naše táborová prohlášení pro více informací.
Naši vedoucí se skládají z vybraných dobrovolníků, kteří prošli intenzivním výcvikovým kurzem, který zahrnuje zásady vedení a poradenství, bezpečnosti a první pomoci, zásadní témata o dětech a mládeži, duchovní přípravu, program tábora, týmovou práci a další témata.
Tábor se koná v našem středisku v Černé Hoře u Blanska (25 kilometrů severně od Brna).

Pokud přijíždíte autem, tak v Černé Hoře, která leží na hlavním tahu Brno – Svitavy, odbočte směrem na Tišnov. Asi 1,5km za Č.H. uvidíte po levé straně silnice, na T křižovatce nápis Word of Life – tam odbočte a za chvíli jste u nás.

Pokud přijedete vlakem do Rájce-Jestřebí nebo autobusem do Černé Hory, tak nám dejte včas vědět – rádi Vás vyzvedneme a autem dovezeme až k nám. Je nutné zavolat nebo emailem 2 dny před příjezdem nahlásit počet lidí, kam a kdy přijedou.