Cena

Letního tábora

základní cena tábora

je 3600 Kč

Máme ale hodně druhů slev, které
můžeš jednoduše získat!

Slevy

VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ – získáváš slevu 500 Kč

Pokud se přihlásíš do 1.6.2021, tak získáváš tuto slevu.

POZVI KAMARÁDA – získáváš slevu 500 Kč

Pokud pozveš svého kamaráda, který u nás na táboře ještě nikdy nebyl a on přijede, tak získáváš tuto slevu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky “Slevy” jeho/její celé jméno. Tato sleva se aplikuje jak na toho, který zve, tak i  na pozvaného. (Slevy mohou využít jen ti, kteří u nás už byli s pozváním někoho nového.)

JEDEN TÝDEN NESTAČÍ!

Přijeď na dva týdny během léta a na ten druhý získáš automaticky slevu o 300 Kč. Je ale potřeba odjet v pátek po skončení turnusu a potom opět přijet na registraci následujícího turnusu. V areálu nemůžeme zajistit ubytování na víkend mezi jednotlivými turnusy.

SLEVOVÝ KUPÓN

Pokud získáš slevový kupón, tak jeho kód napiš do políčka pro slevový kupón v online přihlášce. Kupóny se ale nedají kombinovat, je možné použít pouze jeden na každou osobu.

POZVI 2 NEBO VÍCE KAMARÁDŮ – získáváš láhev tábora zdarma

Pokud pozveš 2 nebo více kamarádů, kteří u nás na táboře ještě nikdy nebyli a oni přijedou, tak získáváš tuto odměnu. Do tvojí přihlášky je pak potřeba napsat do kolonky “Slevy” jeho/její celé jméno. Tato sleva se aplikuje pouze na toho, který zve a ne na pozvaného.

SOCIÁLNÍ A SOUROZENECKÁ POMOC

Řeší se individuálně, a proto je potřeba si o ni zažádat a kontaktovat nás skrze přihlášku (napsat do poznámky) nebo přes email, či přímo telefonicky. Výše slevy je na zvážení organizátora.

DŮLEŽITÉ: Všechny slevy se dají vzájemně kombinovat s dalšími. Kromě kupónu, který lze využít jen jeden.