FAQ

Nejčastěji kladné otázky ohledně tábora
FAQ

Obecné otázky o kempu

Kdy je příjezd a odjezd?

Každý z našich turnusů začíná v neděli registrací, která probíhá od 14:00 do 17:00 hodin. Tábor končí vždy v pátek odpoledne, kdy je potřeba se odregistrovat v době od 15:00 do 17:00 hodin. Areál je tedy nutné opustit nejpozději do 17:00 hodin.

Jaké je ubytování?

Během letních táborů jsou všichni kempáci ubytováni v pokojích v hlavní budově nebo chatkách. Do každého pokoje se vejde až pět kempáků a do chatek až čtyři kempáci. Rozdělení ubytování bude záležet na závěrečném počtu příchozích.

Jak se rozdělují pokoje?

Kempáci se rozdělí na pokoje po svém příjezdu. Pokud chtějí být kempáci spolu na pokoji, mohou nám dát vědět předem ve své přihlášce nebo nás informovat emailem nebo telefonicky s dostatečným předstihem.

Platí se za některé aktivity navíc?

Ne. Cena tábora zahrnuje veškeré aktivity naplánované na letošní program.

Jaký je řád tábora a pravidla ke vstupu?

Prosím, podívejte se na naše táborová prohlásení pro více informací.

Kdo jsou vedoucí?

Naši vedoucí se skládají z vybraných dobrovolníků, kteří prošli intenzivním výcvikovým kurzem, který zahrnuje zásady vedení a poradenství, bezpečnosti a první pomoci, zásadní témata o dětech a mládeži, duchovní přípravu, program tábora, týmovou práci a další témata.

Jak se k nám dostat?

Tábor se koná v našem středisku v Černé Hoře u Blanska (25 kilometrů severně od Brna).Pokud přijíždíte autem, tak v Černé Hoře, která leží na hlavním tahu Brno – Svitavy, odbočte směrem na Tišnov. Asi 1,5km za Č.H. uvidíte po levé straně silnice, na T křižovatce nápis Word of Life – tam odbočte a za chvíli jste u nás.Pokud přijedete vlakem do Rájce-Jestřebí nebo autobusem do Černé Hory, tak nám dejte včas vědět – rádi Vás vyzvedneme a autem dovezeme až k nám. Je nutné zavolat nebo emailem 2 dny před příjezdem nahlásit počet lidí, kam a kdy přijedou.