Zimní tábory

Zimní tábory

Zimní tábor je jedinečný třídenní/ čtyřdenní zážitek, který si nechcete nechat ujít! Jde tu o aktivity, sport, angličtinu s rodilými mluvčími, program plný her a soutěží, hudbu, energické řečníky, učení z Bible, čas s přáteli a příležitosti užít si náš mega kopec, sáňkování, nerfovou arénu a další.  Na mládežnickém turnuse nás navíc čeká celý jeden den na horách. Společně se vydáme na Dolní Moravu! Nelyžuješ ani nesnowboarduješ? Nevadí! I na vás jsme mysleli a můžete se těšit na skvělé zážitky při stezce v oblacích, či jedné z největších bobových dráh v ČR. 

d

Náplň tábora

Na co všechno se můžete na táborech Word of Life těšit?

w

Výuka angličtiny

Výuka probíhá s rodilými mluvčími z USA a Kanady.

Sportovní výuka

Sportovní výuka vedená zkušenými trenéry z celého světa.

Biblické vyučování

Biblická vyučování s vynikajícími řečníky.

Program her

Při našich hrách se rozhodně nebudete nudit.

Na co se těšit?

zimní hry a radovánky

Ping pong, fotbálek, hudba

na mládežnickém turnuse HORY - celá sobota

Nová kamarádství, spoustu vzpomínek

Cena zimního tábora

Cena za permanentku či další aktivity na horách budoum placené navíc podle výběru každého účastnika. Ceník naleznete zde. Cesta autobusem je zahrnuta v ceně tábora.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Finanční záloha

Záloha za jeden turnus činí 500 Kč na osobu. Zálohu je potřeba zaplatit ihned s přihláškou. Přihláška nabude platnosti až po zaplacení zálohy.

Zálohu můžete uhradit převodem z účtu nebo platební kartou – online. Po vyplnění přihlášky dostanete e-mail s informacemi, jak platbu provést.

Zbylou částku je potřeba uhradit stejným způsobem, nejpozději týden před zimní kempem (do 25.1. pro mládežnický turnus, do 9.2. pro dětský turnus).

 Storno podmínky

 

Pokud by vláda nebo Word of Life ČR rozhodlo, že se tábory v zimní sezóně 2024 nebudou konat, účastníkům bude navrácen jejich finanční poplatek v plné výši včetně zálohy.

 

Mládežnický turnus

storno podmínky

Data storna 

– při odhlášení do 1.1.2024, vrací se celá částka

– při odhlášení od 1.1. do 15.1.2024, vrací se 50% ceny tábora

– při odhlášení od 16.1. do 25.1. 2024, vrací se 25% ceny tábora

– od 26.1.2024 se nevrací nic

 

 

Dětský turnus

storno podmínky

Data storna 

– při odhlášení do 15.1.2024, vrací se celá částka

– při odhlášení od 16.1. do 31.1.2024, vrací se 50% ceny tábora

– při odhlášení od 1.2. do 9.2. 2024, vrací se 25% ceny tábora

– od 10.2.2024 se nevrací nic

 

Výjimkou je náhlé onemocnění dítěte, nebo státem nařízená karanténa COVID – 19, v tom případě s potvrzením od lékaře vracíme celou částku kromě zálohy (500 Kč). 

Mládežnický turnus – BONUS

 V sobotu nás čeká nezapomenutelný den na horách. Vybrali jsme Horský resort Dolní Morava, kde si to užijou nejen ti, kteří provozují zimní sporty, ale i ti, kteří radši zůstanou u jiných „bezpěčnějších“ aktivit. 

Varianta #1 

Pro lyžaře a snowborďáky je možnost se vyřádit na těchto skvělých sjezdovkách! Je to obrovský areál, najde se tu i crossová trať či snowpark. 

Varianta #2

Pokud nechcete lyžovat ani snowboardovat, máme pro vás také skvělý a nezapomenutelný program. Co takhle bobová dráha dlouhá celé 3 km a nebo Stezka v Oblacích! Nebo jen si pořádně zabobovat v pořádných horách!

Začátek a závěr tábora

Každý z našich turnusů začíná registrací, která probíhá od 15:00 do 17:00 hodin.  U mládežnického turnusu ve čtvrtek 1.2. a u dětského turnusu v pátek 16.2.2024.

Tábor končí vždy v neděli odpoledne, kdy je potřeba se odregistrovat od 14:00 do 16:00 hodin.

Přijeďte si k nám pro nezapomenutelný zážitek!