Zapojte se

Nabízíme Vám možnost přidat se k našemu týmu a zapojit se do letní služby jako vedoucí nebo crew. Každé léto máme spoustu dobrovolníků, kteří nám pomáhají v organizaci celého tábora a jedním z nich můžeš být také ty.
  • Vedoucí – jedná se o skupinu dobrovolníků, kteří se věnují přímé práci s dětmi. Každý vedoucí má po celou dobu tábora na starost jeden pokoj/chatku (4-5 dětí). Vedoucí se o své kempáky stará a pomáhá jim v průběhu celého dne, od budíčku, přes ranní ztišení až po odpolední hry a volný čas. Menším dětem na dětských turnusech pomáhá i více prakticky, podle potřeby. Během celého pobytu na táboře je vedoucí pro své kempáky neustálým pomocníkem a svým příkladem má možnost působit na jejich životy. Proto se na tuto pozici vždy snažíme najít zodpovědné, spolehlivé a nadšené mladé lidi, kteří by tuto službu vnímali jako jedinečnou příležitost.
    Skupina vedoucích má také zajištěna vlastní setkání s vyučováním a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici vedoucího je 17 let.
  • Crew – je skupina mladých lidí, kteří nám v průběhu letních táborů jako dobrovolníci pomáhají se zajištěním praktického chodu tábora. Starají se o úklid, pomoc v kuchyni, při hrách, scénkách, sportovních lekcích či jazykové výuce nebo pomáhají s drobnou údržbou areálu tábora (např. čistění bazénu, sekání trávy apod.). Skupina crew má také zajištěna vlastní setkání se společnými ztišeními a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici crew je 15 let.

TERMÍN
školení a přípravy dobrovolníků

úterý 30.6.2020 od 17:00 – pátek 3.7.2020 do 20:00

Pokud byste měli zájem stát se vedoucím nebo crew na našem letním táboře, ale váháte, zda byste se na tuto pozici hodili či ji zvládli, napište nám, a rádi vám pomůžeme se správně rozhodnout.

Zapoj se k nám toto léto! Pro více informací se na nás nebojte obrátit.

K tomu, abychom efektivně připravili celý náš dobrovolnický tým tábora, pořádáme školení. Účast na tomto školení je nezbytná k tomu, abyste s námi v létě mohli sloužit. Školení je pro dobrovolníky zdarma a koná se v našem areálu Word of Life v Černé Hoře u Blanska. Pokud potřebujete, můžeme vám proplatit i cestovné za námi. Omluva z účasti na tomto školení je možná jen z vážných důvodů, které je potřeba zmínit ve vaší přihlášce, emailem, či telefonicky.
Přihláška pro dobrovolníky
doporučení pro dobrovolníky
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Chystáme pro všechny dobrovolníky již 3. ročník CHILL AFTER PARTY na Wordu. 

Přihlašte se nejpozději do neděle 6.9.2020. Počet míst je omezen. Těšíme se na Vás!

Odkaz na přihlášku najdeš zde!

Přidej
se
k
nám
Během roku také pořádáme sobotní brigády. Náš areál potřebujeme neustále udržovat, renovovat a uklízet. Pokud byste nám chtěli někdy přijít pomoct, tak vám budeme moc vděční.

Nebližší brigáda se bude konat v sobotu 2.5.2020
Budeme rekonstruovat novou jídelnu.

Pro přihlášení nebo více informací nás kontaktujte