Zapojte se

Nabízíme Vám možnost přidat se k našemu týmu a zapojit se do letní služby jako vedoucí nebo STC. Každé léto máme spoustu dobrovolníků, kteří nám pomáhají v organizaci celého tábora a jedním z nich můžeš být také ty.
  • Vedoucí – jedná se o přímou práci s dětmi, pro kterou je podmínkou věk minimálně 18 let. Každý vedoucí má po celou dobu tábora na starost jeden pokoj/chatku (3-6 dětí). Vedoucí se o své kempáky stará a pomáhá jim v průběhu celého dne, od budíčku, přes ranní ztišení až po odpolední hry a volný čas. Menším dětem na dětských turnusech pomáhá i více prakticky, podle potřeby. Během celého pobytu na táboře je vedoucí pro své kempáky neustálým pomocníkem a svým příkladem má možnost působit na jejich životy. Proto se na tuto pozici vždy snažíme najít zodpovědné, spolehlivé a nadšené mladé lidi, kteří by tuto službu vnímali jako jedinečnou příležitost.
  • STC – je skupina mladých lidí, kteří nám v průběhu letních táborů jako dobrovolníci pomáhají se zajištěním praktického chodu tábora. Starají se o úklid, pomoc v kuchyni, při hrách, scénkách, sportovních lekcích či jazykové výuce nebo pomáhají s drobnou údržbou areálu tábora (např. čistění bazénu, sekání trávy apod.). Skupina STC má také zajištěna vlastní setkání se společnými ztišeními a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici STC je 16 let.

TERMÍNY
přípravných víkendů 2019

24.-26.5.2019

3.-6.7.2019

Pokud byste měli zájem stát se vedoucím nebo STC na našem letním táboře, ale váháte, zda byste se na tuto pozici hodili či ji zvládli, napište nám, a rádi Vám pomůžeme se správně rozhodnout.

Zapoj se k nám toto léto! Pro více informací se na nás nebojte obrátit.

Součástí proškolení našich vedoucích a stc pořádáme před tábory přípravné víkendy. Účast na jednom z nich je nezbytnou součástí proškolení, abyste s námi mohli v létě na táborech sloužit.
Přihláška pro dobrovolníky
doporučení pro dobrovolníky
Přidej
se
k
nám
Během roku také pořádáme sobotní brigády. Náš areál potřebujeme neustále udržovat, renovovat a uklízet. Pokud byste nám chtěli někdy přijít pomoct, tak vám budeme moc vděční.

Pro více informací nás kontaktujte