Zapojte se

Nabízíme Vám možnost přidat se k našemu týmu a zapojit se do letní služby jako vedoucí nebo crew. Každé léto máme spoustu dobrovolníků, kteří nám pomáhají v organizaci celého tábora a jedním z nich můžeš být také ty.
  • Vedoucí – jedná se o skupinu dobrovolníků, kteří se věnují přímé práci s dětmi. Každý vedoucí má po celou dobu tábora na starost jeden pokoj/chatku (4-5 dětí). Vedoucí se o své kempáky stará a pomáhá jim v průběhu celého dne, od budíčku, přes ranní ztišení až po odpolední hry a volný čas. Menším dětem na dětských turnusech pomáhá i více prakticky, podle potřeby. Během celého pobytu na táboře je vedoucí pro své kempáky neustálým pomocníkem a svým příkladem má možnost působit na jejich životy. Proto se na tuto pozici vždy snažíme najít zodpovědné, spolehlivé a nadšené mladé lidi, kteří by tuto službu vnímali jako jedinečnou příležitost.
    Skupina vedoucích má také zajištěna vlastní setkání s vyučováním a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici vedoucího je 17 let.
  • Crew – je skupina mladých lidí, kteří nám v průběhu letních táborů jako dobrovolníci pomáhají se zajištěním praktického chodu tábora. Starají se o úklid, pomoc v kuchyni, při hrách, scénkách, sportovních lekcích či jazykové výuce nebo pomáhají s drobnou údržbou areálu tábora (např. čistění bazénu, sekání trávy apod.). Skupina crew má také zajištěna vlastní setkání se společnými ztišeními a programem učednictví. Minimální věk pro přijetí na pozici crew je 15 let.

TERMÍN
školení a přípravy dobrovolníků

středa 30.6.2021 od 17:00 – pátek 2.7.2021 do 21:00

Pokud byste měli zájem stát se vedoucím nebo crew na našem letním táboře, ale váháte, zda byste se na tuto pozici hodili či ji zvládli, napište nám, a rádi vám pomůžeme se správně rozhodnout.

Zapoj se k nám toto léto! Pro více informací se na nás nebojte obrátit.

K tomu, abychom efektivně připravili celý náš dobrovolnický tým tábora, pořádáme školení. Účast na tomto školení je nezbytná k tomu, abyste s námi v létě mohli sloužit. Školení je pro dobrovolníky zdarma a koná se v našem areálu Word of Life v Černé Hoře u Blanska. Pokud potřebujete, můžeme vám proplatit i cestovné za námi. Omluva z účasti na tomto školení je možná jen z vážných důvodů, které je potřeba zmínit ve vaší přihlášce, emailem, či telefonicky.
Přihláška pro dobrovolníky
doporučení pro dobrovolníky
Přidej
se
k
nám
Během roku také pořádáme sobotní brigády. Náš areál potřebujeme neustále udržovat, renovovat a uklízet. Pokud byste nám chtěli někdy přijít pomoct, tak vám budeme moc vděční.

Nebližší brigáda se bude konat v sobotu 2.5.2020
Budeme rekonstruovat novou jídelnu.

Pro přihlášení nebo více informací nás kontaktujte