Služba Athanga a Vana v Myanmaru

Milí bratři a sestry,
děkujeme Vám za Vaši touhu být součástí naší služby i tímto praktickým způsobem.
Podpořit naši službu můžete přes bankovní převod. Příspěvky do této služby jsou daňově uznatelné náklady. Daňový doklad vám tedy může být vydán za každý finanční příspěvek nebo na konci roku.

Informace k podpoře:

Bankovní spojení: 155653479 / 0600

Variabilní symbol pro službu Athanga a Vana: 883211

Van BawiHung

Van BawiHung

Byla nám dána skvělá příležitost, které se chceme chopit. Jít do Maynmaru s tím, že známe lidi, kteří tam žijí, kulturu i jazyk, to nám otevře cestu ke sdílení evangelia. Věříme, že je to Boží plán pro nás. Chceme se vrátit domů jako misionáři. V Mynamaru není moc křesťanů, je tam převaha buddhistů. Je to země plná hříchu a proto chceme, aby mladá generace měla možnost slyšet evangelium a poznat Ježíše Krista, poznat Pravdu.

Athang Nguntual

Athang Nguntual

Vyrostl jsem v Myanmaru, byl jsem tam do svých 12 let. Žil jsem obyčejný život křesťana, který nevěděl, jak žít každodenní život křesťana. Takových křesťanů je tam spousta. Bůh mě vedl do Česka, aby mě vycvičil ve víře. Jezdil jsem na WOL kemp každý rok a tam jsem se naučil, jak má křesťan žít. Chci, aby lidé v Maynmaru mohli také žít zbožně a následovovat příklad Ježíše Krista. V Maynmaru nemáme kempy, jaké známe z Česka. Pro děti fungují jen besídky. Často tam nezní jasné evangelium.